بررسی مدل اقتصادی سرمایه گذاری و تجاری سازی فناوری براساس نظریه هزینه مبادلات اقتصادی

بررسی مدل اقتصادی سرمایه گذاری و تجاری سازی فناوری براساس نظریه هزینه مبادلات اقتصادی

… دانلود …

بررسی مدل اقتصادی سرمایه گذاری و تجاری سازی فناوری براساس نظریه هزینه مبادلات اقتصادی دارای 13 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد بررسی مدل اقتصادی سرمایه گذاری و تجاری سازی فناوری براساس نظریه هزینه مبادلات اقتصادی کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي بررسی مدل اقتصادی سرمایه گذاری و تجاری سازی فناوری براساس نظریه هزینه مبادلات اقتصادی،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن بررسی مدل اقتصادی سرمایه گذاری و تجاری سازی فناوری براساس نظریه هزینه مبادلات اقتصادی :

سال انتشار : 1395

نام کنفرانس یا همایش : سومين کنفرانس بين المللي مديريت و اقتصاد

تعداد صفحات : 13

چکیده مقاله:

اهمیت اقتصادی دانش تنها هنگامی آشکار می شود که از آن در بهبود بخشیدن به عرصه تولید استفاده گردد. در عصرحاضر تولید دانش و ایده به تنهایی راضی کننده نیست و ساز و کار کاربردی کردن و سرمایه گذاری بر روی ایده به گونه ای که جامعه بتواند با سرمایه گذاری در تحقیقات از منافع آن بهره برداری نماید یکی از اهدف اصلی تحقیقات دانشگاهی و یکی از عمده عوامل توسعه و پیشرفت علمی و اقتصادی کشورها بشمار می رود. نوآوران تازه کار ، در بازارهای مناسب برای نوآوری، کم تجربه هستند و معمولا دو یا سه تکنولوژی در مرحله معرفی به بازار بالقوه دارند. این شرکت های نوپا،با این چالش روبرو هستند که چگونه تکنولوژی های نوین را به جریان بازده اقتصادی برای موسسان، سرمایه گذاران وکارکنان خود تبدیل کنند. بعبارت دیگر، مشکل اصلی اختراع نیست بلکه مدل سرمایه گذاری و تجاری سازی آن است.انتخاب مدل اقتصادی سرمایه گذاری در قلب فرآیند نوآوری و تجاری سازی است و به انتخاب مسیری که یک سازمان بوسیله آن قصد دارد از یک نوآوری و محصولات حاصل از آن درآمد و سود بدست آورد، اشاره دارد. از آنجایی که تکنولوژی بعنوان یک منبع استراتژیک حیاتی دیده می شود و تکنولوژی ها و تحقیقات جدید تا تجاری سازی نشوند برای شرکت ارزشی بهمراه نخواهند داشت، بنابراین انتخاب مدل اقتصادی سرمایه گذاری تکنولوژی بعنوان یک تجاری سازی تلقی شده و از اهمیت ویژه ای برخوردار است. در این مقاله با بررسی ادبیات موجود در زمینه سرمایه گذاری و با استفاده از نظریه هزینه مبادلات به شناسایی مسیر مناسب مدل اقتصادی سرمایه گذاری نوآوری های تکنولوژیک بر مبنای این نظریه خواهیم پرداخت.

به پیشرفته ترین فروشگاه فایل خوش آمدید.جهت مشاهده توضیحات کامل فایل بررسی مدل اقتصادی سرمایه گذاری و تجاری سازی فناوری براساس نظریه هزینه مبادلات اقتصادی روی لینک ادامه مطلب کلیک کنید.

بررسی مدل اقتصادی سرمایه گذاری و تجاری سازی فناوری براساس نظریه هزینه مبادلات اقتصادی