شناسائی و جداسازی قارچ های شکمبه گاو سیستانی در زابل

شناسائی و جداسازی قارچ های شکمبه گاو سیستانی در زابل

… دانلود …

شناسائی و جداسازی قارچ های شکمبه گاو سیستانی در زابل دارای 10 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد شناسائی و جداسازی قارچ های شکمبه گاو سیستانی در زابل کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي شناسائی و جداسازی قارچ های شکمبه گاو سیستانی در زابل،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن شناسائی و جداسازی قارچ های شکمبه گاو سیستانی در زابل :

سال انتشار : 1396

نام کنفرانس، همایش یا نشریه : ميكروبيولوژي دامپزشكي (پژوهشنامه دامپزشكي گرمسار)

تعداد صفحات : 10

گاو سیستانی بومی منطقه سیستان است. این تحقیق با هدف ارزیابی ویژگی های مورفولوژیکی قارچ های شکمبه ای بی هوازی در گاو سیستانی انجام شد. نمونه محتویات جامد و مایع شکمبه از 50 راس گاو سیستانی بالغ در کشتارگاه زابل در مدت ده روز تهیه و به عنوان منبع قارچ جهت تلقیح به محیط کشت استفاده شدند در این آزمایش از محیط کشت نیمه تعریف شده و کاملا بی هوازی برای جداسازی و خالص سازی قارچ استفاده شد. از روش رول باتل برای خالص سازی قارچ های بی هوازی و از محلول آنتی بیوتیکی (آمپی سیلین، پنی سیلین، استرپتومایسین، اکسی تتراسایکلین و کلرامفنیکل) برای مهار رشد باکتری ها مورد استفاده قرار گرفت. نمونه های خالص سازی پرگنه قارچ به محیط کشت منتقل و بعد از رشد به روی اسلاید شیشه ای قرار داده و با میکروسکوپ نوری مشاهده شد ند. با توجه به ویژگی های ریخت شناسی، جنس Neocallimastix و گونه های Orpinomyces joyonni، Piromyces mae، Piromyces communis، Piromyces minutus، Piromyces rhizinflata در شکمبه گاو سیستانی شناسایی شدند. با شناسایی این گونه های قارچ در شکمبه گاو سیستانی، آزمایش های مولکولی و استخراج آنزیم برای بررسی بیشتر خصوصیات این گونه ها در پژوهش های آینده توصیه می شود.

كلید واژه: مورفولوژی، شکمبه، قارچ های بی هوازی، گاو سیستانی

از حضور شما عزیزان در سایت بسیار خوشحالیم و آرزو داریم محصولات ما رضایت شما را فراهم آورد
اینک شما با جستجوی شناسائی و جداسازی قارچ های شکمبه گاو سیستانی در زابل وارد صفحه فروش فایل دانلودی شناسائی و جداسازی قارچ های شکمبه گاو سیستانی در زابل شده اید.
توضیحات کامل و اطلاع از ریز مطالب این فایل با کلیک روی دکمه ی ادامه ی مطلب

شناسائی و جداسازی قارچ های شکمبه گاو سیستانی در زابل